Scarlets vs Benetton Rugby · United Rugby Championship

United Rugby Championship · 2026-27Afgelopen
Scarlets
27–26
Benetton Rugby

Tijdlijn

  1. TrySam Lousi
    3'5–0
    Scarlets
  2. ConversieSam Costelow
    4'7–0
    Scarlets
  3. 9'7–5
    TrySiua Maile
    Benetton Rugby
  4. 10'7–7
    ConversieJacob Umaga
    Benetton Rugby
  5. 14'
    WisselMatias Medrano erin voor Mirco Spagnolo
    Benetton Rugby
  6. 23'7–12
    TryOnisi Ratave
    Benetton Rugby
  7. 23'7–14
    ConversieJacob Umaga
    Benetton Rugby
  8. 37'7–19
    TryMichele Lamaro
    Benetton Rugby
  9. 38'7–21
    ConversieJacob Umaga
    Benetton Rugby
  10. WisselGareth Davies erin voor Dane Blacker
    40'
    Scarlets
  11. Tweede helft
  12. WisselFletcher Anderson erin voor Osian Williams
    40'
    Scarlets
  13. WisselHarri O'Connor erin voor Henry Thomas
    45'
    Scarlets
  14. WisselHarvey Cuckson erin voor Will Evans
    45'
    Scarlets
  15. 48'
    WisselSimone Ferrari erin voor Giosue Zilocchi
    Benetton Rugby
  16. 48'
    WisselBautista Bernasconi erin voor Siua Maile
    Benetton Rugby
  17. WisselJohnny Williams erin voor Joe Hawkins
    48'
    Scarlets
  18. TryBlair Murray
    52'12–21
    Scarlets
  19. ConversieSam Costelow
    53'14–21
    Scarlets
  20. TryEllis Mee
    55'19–21
    Scarlets
  21. 56'
    WisselJadin Amoketi Kingi erin voor Sootala Fa'aso'o
    Benetton Rugby
  22. 56'
    WisselLouis Werchon erin voor Alessandro Garbisi
    Benetton Rugby
  23. WisselSam O'Connor erin voor Kemsley Mathias
    56'
    Scarlets
  24. WisselJohn McKee erin voor Ryan Elias
    57'
    Scarlets
  25. 58'
    WisselJean Smith erin voor Rhyno Smith
    Benetton Rugby
  26. TryEllis Mee
    64'24–21
    Scarlets
  27. 66'
    WisselFederico Zanandrea erin voor Onisi Ratave
    Benetton Rugby
  28. 66'
    WisselIsaia Walker-Leawere erin voor Mattia Midena
    Benetton Rugby
  29. 72'24–26
    TryLouis Lynagh
    Benetton Rugby
  30. PenaltySam Costelow
    78'27–26
    Scarlets
  31. Einde wedstrijd

Teamstatistieken

ScarletsBenetton Rugby
46%Balbezit54%
46%Territorium54%
4Tries4
95Carries116
528Meters gelopen406
10Doorbraken4
35Verdedigers gepasseerd24
6Offloads11
149Passes179
141Tackles112
24Gemiste tackles35
77%Tackle-succes70%
7Turnovers gewonnen6
12Penalty's tegen8
6/6Scrums gewonnen4/5
13/15Line-outs gewonnen18/18
31Kicks28

Wedstrijdverslag

Scarlets versloeg Benetton Rugby met 27-26 in Llanelli (Parc y Scarlets) op zaterdag 10 oktober 2026 (United Rugby Championship, speelronde 3).

Scarlets maakt een einde aan een reeks van twee nederlagen. Benetton Rugby verloor nu twee keer op rij. In de huidige stand is Scarlets 12e en Benetton Rugby 15e. Scheidsrechter: Peter Martin.

Automatisch geschreven op basis van de wedstrijdgegevens; wordt bijgewerkt zodra uitslagen binnenkomen.

Onderlinge duels

5
Scarlets gewonnen (63%)
2
Gelijk (25%)
1
Benetton Rugby gewonnen (13%)

Laatste 8 onderlinge duels, sinds oktober 2020

Grootste zege Scarlets
41–17
20 feb 2021
Grootste zege Benetton Rugby
34–23
1 okt 2022

Laatste 5 duels

  • 10 okt 2026Scarlets27–26Benetton Rugby
  • 30 jan 2026Benetton Rugby20–20Scarlets
  • 21 sep 2024Benetton Rugby20–20Scarlets
  • 23 mrt 2024Scarlets16–13Benetton Rugby
  • 1 okt 2022Benetton Rugby34–23Scarlets

Opstellingen

Gem. leeftijd
26.1
Gem. leeftijd
27.6

Scarlets

  1. 1Kemsley Mathias(27)
  2. 2Ryan Elias(31)
  3. 3Henry Thomas(34)
  4. 4Will Evans(20)
  5. 5Alex Groves(25)
  6. 6Sam Lousi(35)
  7. 7Josh Macleod(29)
  8. 8Osian Williams(20)
  9. 9Dane Blacker(28)
  10. 10Sam Costelow(25)
  11. 11Macs Page(21)
  12. 12Joe Hawkins(24)
  13. 13Eddie James(24)
  14. 14Ellis Mee(23)
  15. 15Blair Murray(25)
Wissels
  1. 16John McKee(26)
  2. 17Sam O'Connor(24)
  3. 18Harri O'Connor(25)
  4. 19Harvey Cuckson(22)
  5. 20Fletcher Anderson(3)
  6. 21Gareth Davies(36)
  7. 22Joe Roberts(26)
  8. 23Johnny Williams(30)

Benetton Rugby

  1. 1Mirco Spagnolo(25)
  2. 2Siua Maile(29)
  3. 3Giosue Zilocchi(29)
  4. 4Niccolo Cannone(28)
  5. 5Mattia Midena(21)
  6. 6Federico Ruzza(32)
  7. 7Michele Lamaro(28)
  8. 8Sootala Fa'aso'o(32)
  9. 9Alessandro Garbisi(24)
  10. 10Jacob Umaga(28)
  11. 11Onisi Ratave(34)
  12. 12Leonardo Marin(24)
  13. 13Francois Carlo Mey(23)
  14. 14Louis Lynagh(25)
  15. 15Rhyno Smith(32)
Wissels
  1. 16Bautista Bernasconi(25)
  2. 17Matias Medrano(22)
  3. 18Simone Ferrari(32)
  4. 19Isaia Walker-Leawere(29)
  5. 20Jadin Amoketi Kingi(24)
  6. 21Louis Werchon(23)
  7. 22Jean Smith(23)
  8. 23Federico Zanandrea(21)