Sale Sharks vs Bristol Bears · Engelse Premiership

Engelse Premiership · 2026-27Afgelopen
Sale Sharks
24–34
Bristol Bears

Tijdlijn

  1. Aftrap
  2. 6', Sale Sharks: Try, Luke Cowan-Dickie, 5–0
  3. 7', Sale Sharks: Conversie, George Ford, 7–0
  4. 12', Bristol Bears: Try, Louis Rees-Zammit, 7–5
  5. 15', Sale Sharks: Penalty, George Ford, 10–5
  6. 18', Sale Sharks: Wissel, Alex Lozowski erin voor Rekeiti Ma’asi White
  7. 23', Bristol Bears: Try, Louis Rees-Zammit, 10–10
  8. 31', Bristol Bears: Penalty, James Williams, 10–13
  9. 38', Bristol Bears: Try, Harry Randall, 10–18
  10. 39', Bristol Bears: Conversie, James Williams, 10–20
  11. Rust
  12. 42', Sale Sharks: Try, Tom O'Flaherty, 15–20
  13. 43', Sale Sharks: Conversie, George Ford, 17–20
  14. 51', Sale Sharks: Wissel, Nicky Smith erin voor Bevan Rodd
  15. 51', Sale Sharks: Wissel, Tomas Francis erin voor Asher Opoku-Fordjour
  16. 51', Sale Sharks: Wissel, Elia Canakaivata erin voor Ben Bamber
  17. 52', Bristol Bears: Wissel, Steven Luatua erin voor Luka Ivanishvili
  18. 56', Bristol Bears: Try, Harry Randall, 17–25
  19. 56', Bristol Bears: Conversie, James Williams, 17–27
  20. 57', Sale Sharks: Wissel, Christ Tshiunza erin voor Ernst Van Rhyn
  21. 58', Bristol Bears: Wissel, Max Pepper erin voor AJ MacGinty
  22. 61', Bristol Bears: Wissel, George Taylor erin voor Pedro Rubiolo
  23. 61', Bristol Bears: Wissel, Jake Woolmore erin voor Ellis Genge
  24. 61', Sale Sharks: Wissel, Nathan Jibulu erin voor Luke Cowan-Dickie
  25. 66', Bristol Bears: Wissel, James Halliwell erin voor George Kloska
  26. 68', Sale Sharks: Try, Tom O'Flaherty, 22–27
  27. 69', Sale Sharks: Conversie, George Ford, 24–27
  28. 69', Bristol Bears: Wissel, Kieran Marmion erin voor Harry Randall
  29. 69', Bristol Bears: Wissel, Thomas Gwilliam erin voor Gabriel Oghre
  30. 69', Sale Sharks: Wissel, Sam Dugdale erin voor Jacques Vermeulen
  31. 72', Bristol Bears: Try, Thomas Gwilliam, 24–32
  32. 73', Bristol Bears: Conversie, James Williams, 24–34
  33. 75', Bristol Bears: Wissel, Benjamin Grondona erin voor Joe Owen

Teamstatistieken

Teamstatistieken
StatistiekSale SharksBristol Bears
Balbezit52%48%
Territorium44%56%
Tries35
Carries122100
Meters gelopen503236
Doorbraken103
Verdedigers gepasseerd3216
Offloads93
Passes185117
Tackles141146
Gemiste tackles1632
Tackle-succes83%74%
Turnovers gewonnen28
Penalty's tegen137
Scrums gewonnen7/84/4
Line-outs gewonnen7/914/15
Kicks1523

Wedstrijdverslag

Bristol Bears won zaterdag met 34-24 van Sale Sharks op het CorpAcq Stadium in Salford in de eerste speelronde van de Premiership Rugby. De tienpuntenzege versterkt de recente dominantie van Bristol in dit onderling duel, met drie overwinningen in de laatste vijf ontmoetingen.

In de stand staat Bristol Bears vierde met vier punten na de openingsspeelronde, terwijl Sale Sharks vijfde staat na de nederlaag. Bristol neemt zo revanche voor de 38-17 nederlaag bij Sale tijdens hun meest recente ontmoeting in juni.

Geschreven door AI op basis van de officiële wedstrijdgegevens.

Onderlinge duels

7
Sale Sharks gewonnen (70%)
0
Gelijk (0%)
3
Bristol Bears gewonnen (30%)

Laatste 10 onderlinge duels, sinds april 2023

Grootste zege Sale Sharks
38–0
27 dec 2024
Grootste zege Bristol Bears
34–24
26 sep 2026

Laatste 5 duels

  • 26 sep 2026 · Engelse Premiership
    Sale Sharks24
    Bristol Bears34
  • 6 jun 2026 · Engelse Premiership
    Sale Sharks38
    Bristol Bears17
  • 28 feb 2026 · Premiership Rugby Cup
    Bristol Bears36
    Sale Sharks41
  • 2 jan 2026 · Engelse Premiership
    Bristol Bears19
    Sale Sharks17
  • 13 sep 2025 · Premiership Rugby Cup
    Sale Sharks24
    Bristol Bears15

Opstellingen

Gem. leeftijd
28.5
Gem. leeftijd
28.3

Sale Sharks

  1. 1Bevan Rodd
  2. 2Luke Cowan-Dickie
  3. 3Asher Opoku-Fordjour
  4. 4Ernst Van Rhyn
  5. 5Ben Bamber
  6. 6Courtney Lawes
  7. 7Tom Curry
  8. 8Jacques Vermeulen
  9. 9Xavier Roe
  10. 10George Ford
  11. 11Arron Reed
  12. 12Rekeiti Ma’asi White
  13. 13Joe Marchant
  14. 14Tom O'Flaherty
  15. 15Joe Carpenter
Wissels
  1. 16Nathan Jibulu
  2. 17Nicky Smith
  3. 18Tomas Francis
  4. 19Christ Tshiunza
  5. 20Sam Dugdale
  6. 21Gus Warr
  7. 22Alex Lozowski
  8. 23Elia Canakaivata

Bristol Bears

  1. 1Ellis Genge
  2. 2Gabriel Oghre
  3. 3George Kloska
  4. 4Pedro Rubiolo
  5. 5Joe Batley
  6. 6Joe Owen
  7. 7Luka Ivanishvili
  8. 8Fitz Harding
  9. 9Harry Randall
  10. 10AJ MacGinty
  11. 11Gabriel Ibitoye
  12. 12James Williams
  13. 13Benhard van Rensburg
  14. 14Louis Rees-Zammit
  15. 15Tom Jordan
Wissels
  1. 16Thomas Gwilliam
  2. 17Jake Woolmore
  3. 18James Halliwell
  4. 19George Taylor
  5. 20Steven Luatua
  6. 21Kieran Marmion
  7. 22Max Pepper
  8. 23Benjamin Grondona