Wales vs Verenigde Staten · WXV Global Series

WXV Global Series · 2026Afgelopen
Wales
24–26
Verenigde Staten

Tijdlijn

  1. 4'0–5
    TryFreda Tafuna
    Verenigde Staten
  2. 5'0–7
    ConversieAnnabella Vogel
    Verenigde Staten
  3. 18'0–12
    TryFreda Tafuna
    Verenigde Staten
  4. 19'0–14
    ConversieAnnabella Vogel
    Verenigde Staten
  5. TryKeira Bevan
    22'5–14
    Wales
  6. ConversieFreya Bell
    23'7–14
    Wales
  7. 26'7–19
    TryErica Coulibaly
    Verenigde Staten
  8. 27'7–21
    ConversieAnnabella Vogel
    Verenigde Staten
  9. TryKelsey Jones
    29'12–21
    Wales
  10. ConversieFreya Bell
    30'14–21
    Wales
  11. TrySisilia Tuipulotu
    33'19–21
    Wales
  12. TryAlex Callender
    39'24–21
    Wales
  13. 51'24–26
    TryFreda Tafuna
    Verenigde Staten

Teamstatistieken

WalesVerenigde Staten
4Tries4

Wedstrijdverslag

Verenigde Staten versloeg Wales met 26-24, uit in Cardiff (Cardiff Arms Park), op zaterdag 26 september 2026 (WXV Global Series).

Het is de 2e zege op rij voor Verenigde Staten. Scheidsrechter: Amber McLachlan.

Automatisch geschreven op basis van de wedstrijdgegevens; wordt bijgewerkt zodra uitslagen binnenkomen.

Onderlinge duels

0
Wales gewonnen (0%)
0
Gelijk (0%)
1
Verenigde Staten gewonnen (100%)

Eén onderling duel bekend, september 2026

Grootste zege Verenigde Staten
26–24
26 sep 2026

Laatste 1 duels

  • 26 sep 2026Wales24–26Verenigde Staten

Opstellingen

Gem. leeftijd
25.5
Gem. leeftijd
26.2

Wales

  1. 1Maisie Davies(21)
  2. 2Kelsey Jones(29)
  3. 3Sisilia Tuipulotu(23)
  4. 4Branwen Metcalfe(20)
  5. 5Georgia Evans(29)
  6. 6Kate Williams(26)
  7. 7Alex Callender(26)
  8. 8Bryonie King(23)
  9. 9Keira Bevan(29)
  10. 10Lleucu George(26)
  11. 11Amy Williams(22)
  12. 12Freya Bell(21)
  13. 13Courtney Keight(28)
  14. 14Carys Cox(27)
  15. 15Lisa Neumann(32)
Wissels
  1. 16Molly Reardon(23)
  2. 17Gwenllian Pyrs(28)
  3. 18Elan Jones(20)
  4. 19Gwen Crabb(27)
  5. 20Jorja Aiono(19)
  6. 21Sian Jones(21)
  7. 22Jenna De Vera(22)
  8. 23Nikita Prothero(24)

Verenigde Staten

  1. 1Hope Rogers(33)
  2. 2Kathryn Treder(30)
  3. 3Keia Mae Sagapolu(26)
  4. 4Hallie Taufoou(32)
  5. 5Rachel Ehrecke(30)
  6. 6Hann Humphreys(25)
  7. 7Georgie Perris-Redding(29)
  8. 8Freda Tafuna(23)
  9. 9Abigail Paton(21)
  10. 10Nina Mason(23)
  11. 11Erica Coulibaly(25)
  12. 12Annabella Vogel(19)
  13. 13Emily Henrich(26)
  14. 14Telesi Uhatafe(23)
  15. 15Kayla Canett(28)
Wissels
  1. 16Chloe Hill-Huse
  2. 17Alivia Leatherman(24)
  3. 18Reece Woods(22)
  4. 19Erica Jarrell-Searcy(27)
  5. 20Kapoina Bailey(24)
  6. 21Cassidy Bargell(26)
  7. 22Katana Howard(33)
  8. 23Tessa Hann(25)