Frankrijk U20 vs Australië U20 · WK onder 20

WK onder 20 · 2026Afgelopen
Frankrijk U20
34–29
Australië U20

Wedstrijdverslag

Frankrijk U20 versloeg Australië U20 met 34-29 op dinsdag 7 juli 2026 (WK onder 20, speelronde 3).

Het is de 3e zege op rij voor Frankrijk U20.

Automatisch geschreven op basis van de wedstrijdgegevens; wordt bijgewerkt zodra uitslagen binnenkomen.

Onderlinge duels

1
Frankrijk U20 gewonnen (100%)
0
Gelijk (0%)
0
Australië U20 gewonnen (0%)

Eén onderling duel bekend, juli 2026

Grootste zege Frankrijk U20
34–29
7 jul 2026

Laatste 1 duels

  • 7 jul 2026Frankrijk U2034–29Australië U20

Opstellingen

Gem. leeftijd
19.7
Gem. leeftijd
19.6

Frankrijk U20

  1. 1Matheo Frisach(20)
  2. 2Gabin Garault(20)
  3. 3Alexandre Langlois(19)
  4. 4Baptiste Veschambre(19)
  5. 5Roméo Martin-Bonnard(20)
  6. 6Raphael Audebert(19)
  7. 7Lucas Andjisseramatchi(20)
  8. 8Elyjah Ibsaiene(20)
  9. 9Baptiste Tilloles(19)
  10. 10Luka Keletaona(20)
  11. 11Melvyn Rates(20)
  12. 12Bastien Rasal(20)
  13. 13Adrien Drault(20)
  14. 14Dylan Cazemajou Noudofinin(20)
  15. 15Axel Guillaud(20)
Wissels
  1. 16Elia Masi(20)
  2. 17Edouard-Junior Jabea Njocke(20)
  3. 18Maël Turpin(19)
  4. 19Bobby Bissu(19)
  5. 20Leo Michaux(19)
  6. 21Valentin Hutteau(19)
  7. 22Diego Jurd(20)
  8. 23Hugo Avogadro(19)

Australië U20

  1. 1Kingbenjamin Swerling-Finaipepe(19)
  2. 2Ewald Kruger(20)
  3. 3Lehopa Leota(20)
  4. 4Will Ross(19)
  5. 5Toby Brial(20)
  6. 6Luca Cleverley(19)
  7. 7Tom Robinson(20)
  8. 8Eli Langi(20)
  9. 9Angus Grover(19)
  10. 10Finn Mackay(19)
  11. 11Cooper Watters(20)
  12. 12Treyvon Pritchard(19)
  13. 13Zach Fittler(20)
  14. 14Tom Farr-Jones(20)
  15. 15Wallace Charlie(20)
Wissels
  1. 16John Grenfell(20)
  2. 17Jacob Job(20)
  3. 18Edwin Langi(19)
  4. 19Isaac Fonua(19)
  5. 20TJ Talaileva(19)
  6. 21Sam Blank(20)
  7. 22Charlie Bird(19)
  8. 23Riley Whitfield(19)