Biella vs Petrarca Padova · Serie A Elite

Serie A Elite · 2026-27
Biella
vs
Petrarca Padova

Vooruitblik

Biella ontvangt Petrarca Padova in Biella (Cittadella del Rugby) op zaterdag 24 oktober 2026 (Serie A Elite, speelronde 2). Biella staat 5e met één overwinning uit één wedstrijd; Petrarca Padova staat 3e met één overwinning uit één wedstrijd.

Petrarca Padova won 2 van de laatste 2 onderlinge duels; het laatste duel, in april 2026, won Petrarca Padova met 73-19.

Automatisch geschreven op basis van de wedstrijdgegevens; wordt bijgewerkt zodra uitslagen binnenkomen.

Onderlinge duels

0
Biella gewonnen (0%)
0
Gelijk (0%)
2
Petrarca Padova gewonnen (100%)

Laatste 2 onderlinge duels, sinds december 2025

Grootste zege Petrarca Padova
66–7
14 dec 2025

Laatste 2 duels

  • 3 apr 2026Biella19–73Petrarca Padova
  • 14 dec 2025Petrarca Padova66–7Biella